Kategórie
 
 
CAPTCHA ImageRefresh Image

Napíšte nám
 
nivo_slider_klimatizcacie_2-min_(2).jpg nivo_slider_klimatizcacie_PACi_2-min.jpg nivo_slider_klimatizcacie_VRF-min.jpg
 
 
Showroom

Dvojkrížna 49, 821 06 Bratislava, Slovensko

Po - Pia: 09:00 - 17:00
+421 917 687 683 / +421 903 264 139

 
 
 
 

 

Energeticky efektívne riešenia 

 

Moderné klimatizačné zariadenia sú už štandardne kombináciou klimatizačnej jednotky a tepelného čerpadla. Vyznačujú sa vysokou energetickou efektívnosťou. Energiu totiž nevyrábajú, ale presúvajú ju z jedného priestoru do druhého. Nová generácia klimatizácií dokáže nielen regulovať teplotu a vlhkosť v klimatizovanom priestore, ale zabezpečujú tiež vetranie a prečistenie vzduchu. Vyberte si zo širokej ponuky kvalitných kliamtizácií od renomovaných výrobcov. Klimatizácie Samsung alebo klimatizácie Panasonic sú tou pravou voľbou. 

 

 

Komplexný servis klimatizácií

 

Predaj a montáž klimatizácie v regióne Bratislava a v jeho širokom okolí 100km. Okrem predaja klimatizácií zabezpečujeme našim zákazníkom aj profesionálne poradenstvo, obhliadku na mieste inštalácie, odbornú montáž kliamtizácie, pravidelnú údržbu, čistenie klimatizácií, a tiež záručný a pozáručný servis. To platí, či už si vyberiete kliamtizáciu Samsung alebo Panasonic. Klímu vám dovezieme priamo na miesto inštalácie. O odbornú montáž sa starajú naši vyškolení profesionáli. 

 

 

Informujte sa o cene klimatizácie

 

Pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky, kliknite na: Žiadosť o zaslanie cenovej ponuky na klimatizáciu.

Zaujali vás naš produkty a chcete sa niečo spýtať? Napíšte nám na e-mailovú adresu info@eco3energy.sk alebo nám zavolajte na telefónne číslo 0917 687 683 / 0903 264 139.

Dávate prednosť osobnému kontaktu? Navštívte nás na adrese Dvojkrížna 49, 821 06 Bratislava, kde Vám radi poskytneme bezplatné poradenstvo ku klimatizáciám

 

 
 

 

 

 

Klimatizácia Bratislava a široké okolie

 

 

Čo je klimatizácia?

 

Klimatizácia je zariadenie, ktoré vzduch nevymieňa, ale dôkladne ho upravuje - chladí a zbavuje vlhkosti. Klimatizačná jednotka pracuje na rovnakom princípe ako chladiace zariadenie (napr. chladnička), na princípe výmeny a presunu energií. To znamená, že ak v miestnosti chladíme, odčerpávajú z nej teplo. Dopravu a cirkuláciu chladiva (teplonosnej látky) zaisťuje vysoko efektívny motorového kompresoru (rotačné, scroll), ktorý dodáva potrebné tlaky nutné k funkcii chladiaceho okruhu. Vo vnútornej jednotke sa chladivo odparuje (tým chladí). Vo vonkajšej jednotke dôjde ku skondenzovania chladiva a odovzdanie tepelnej energie do vonkajšieho prostredia (vonkajšia jednotka kúri, preto nemôže byť umiestnená v uzavretých a nevetraných priestoroch). Od vnútornej jednotky je nutné zaistiť odvod skondenzovanej vody, pretože vzduch prúdiaci cez výparník vnútornej jednotky obsahuje určité percento vlhkosti, ktorá pri ochladení vzduchu skondenzuje, preto je nutné od vnútornej jednotky zabezpečiť odvod skondenzovanej vody.

 

Pokiaľ sa jedná o jednotku s reverzáciou čiže tepelným čerpadlom je vonkajšia jednotka vybavená navyše reverzačným ventilom (štvorcestný ventil), ktorý podľa nastavenia obráti chod chladiaceho okruhu, takže vnútorná jednotka začne kúriť a vonkajšie chladiť. Všeobecne platí že z 1 KW elektrickej energie dokáže vytvoriť 2,5 - 4 KW energie tepelnej (v závislosti na vonkajších podmienkach a typu zariadenia). Takto vybavené klimatizácie sa používajú pre kúrenie hlavne v prechodných obdobiach JAR a JESEŇ. 

 

 

Klimatizácie do domu alebo bytu

 

Túžite sa schladiť počas horúcich letných dní? Otvorené okná a cielený prievan nie sú dostatočne efektívne. Dokonca môžu uškodiť vášmu zdraviu. Klimatizácia do bytu je jednoducho nevyhnutnosť. Najmä pokiaľ máte okná otočnené na západ či juhozápad. Bytová klimatizácia vám uľahčí život a vy budete môcť voľne dýchať.

Pokiaľ bývate v dome, ktorý má viac miestností, je ešte náročnejšie udržiavať v lete nízke teploty. Radi vám poradíme efektívne riešenie pre klimatizáciu do domu. Odporučíme vám tiež, ako rozmiestniť klimatizačné jednotky, aby ste dosiahli optimálne chladenie vzduchu v celej stavbe. 

Ak hladáte klímu do bytu alebo domu, odporúčame vám klimatizácie Panasonic, Samsung, Mitsubishi alebo Midea.. Patria celosvetovo k najväčším výrobcom chladiacej a vykurovacej techniky. Do ponuky produktov sme zaradili iba modely, ktorým dôverujeme a naši zákazníci s nimi majú pozitívne skúsenosti. 

Prispôsobte si atmosféru vášho domova vďaka klimatizácii. Pre vpyracovanie nezáväznej cenovej ponuky, kliknite na: Žiadosť o zaslanie cenovej ponuky na klimatizáciu.

 

 
 

Predaj a montáž klimatizácií

 
 
klimatizacie-do-domacnosti.jpg
 
 

 

Klimatizácie do kancelárii, obchodov či prevádzok

 

 

Hľadáte komplexné riešenie pre vašu firmu či prevádzu? Navrhneme vám efektívne rozmiestnenie klimaitzačných jednotiek v rámci inštalácie klimatizácie do kancelárie, obchodu či serverovne. Realizujeme aj veľké projekty, ako sú kliamtizácie pre administratívne budovy, obchodné centrá, reštaurácie, výrobné závody a podobne. Nahliadnite do našich referencií a presvedčte sa sami. 

 

Kontaktujte nás na adrese info@eco3energy.sk alebo nám zavolajte na 0917 687 683 / 0903 264 139. Pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky, kliknite na: Žiadosť o zaslanie cenovej ponuky na klimatizáciu.

 

 

 

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 

 

 

 
 

Najdôležitejšie vlastnosti

 

Klimatizácia Panasonic - úspornejšie a pohodlnejšie riešenie
Ekologické presvedčenia podľa nás nie je v žiadnom rozpore s pohodlím. Preto Panasonic predstavil nový systém ECONAVI, vybavený senzorom ľudskej prítomnosti a vyspelou ovládacie technológií, ktorý dokáže znížiť plytvanie energiami
až o 38%.
 

Naše mimoriadne tiché klimatizácie sú zárukou čistého vzduchu, v ktorom sa bude dobre žiť vám i vašej rodine. O čistejšie okolité prostredie sa stará technológia Nano-G.
 

Tieto moderné technológie spoločne vytvárajú štandard Eco Clean Life Innovation, na ktorom si Panasonic toľko
zakladá. Ide o inovácie, ktoré pomáhajú životnému prostrediu a zároveň nám maximálne spríjemňujú život.

 
 

 
 

Klimatizácia Panasonic Etherea strieborná

 
 

Nová ETHEREA 2018

 

Nová Etherea s inteligentným senzorom ECONAVI a novým systémom čistenia vzduchu Nano: vynikajúcu účinnosť A +++, pohodlie (vďaka technológii Super Quiet len ​​19 dB (A)) a zdravý vzduch v kombinácii s mimoriadne štýlovým dizajnom.
 

Nová Etherea v mimoriadne štíhlom prevedení
Nový dizajn sa výborne hodí do každého moderného prostredia. Pri jeho vývoji sme stavili na najlepšie materiály i výrobné procesy. Nové modely Etherea sú k dispozícii v elegantnom metalickom či matnom striebornom prevedení, prípadne v matnej či lesklej bielej farbe.


Ako ušetriť energiu s novým modelom Etherea A +++
Technológia ECONAVI Sensor obmedzuje plytvanie - výkon klimatizácie sa riadi podľa aktuálnych podmienok v miestnosti. Stačí jediné stlačenie tlačidla a môžete šetriť energiu bez toho, aby tým výkon klimatizácie či užívateľské pohodlie akokoľvek utrpeli.

 
 

Panasonic odporúča ekologicky šetrné chladivo R32

 

V porovnaní s typmi R22 a R410A má chladivo R32 veľmi malý vplyv na stenšenie ozónovej vrstvy a následné globálne otepľovanie.
Európske krajiny sa v súčasnosti intenzívne venujú ochrane a zachovaniu životného prostredia - okrem iného sa to prejavuje podpisom Montrealského protokolu, medzi ktorého ciele patrí aj starostlivosť o ozónovú vrstvu a ochrana pred globálnym otepľovaním. Ako výrobca elektronických produktov, ktorému vždy ležalo na srdci verejné blaho, sa Panasonic na presadzovanie tohto programu aktívne a kontinuálne podieľa.

 
 

Klimatizácia Panasonic Etherea v dome

 
 

 
 

Nové nanotechnologické elektrostatické atomizované vodné častice nanoe™ vylepšujú kvalitu vzduchu

 

Výhody elektrostatických atomizovaných vodných častíc nanoe ™ sa preukázali v sérii experimentov


Medzi výhody patrí napríklad eliminácia vírusov a baktérií, bránenie škodlivým účinkov plesní a alergénov alebo zvlhčovanie pleti.
Účinok technológia nanoe ™ preukázali experimenty vykonávané univerzitami a výskumnými ústavmi. Prelomová technológia priťahuje pozornosť po celom svete - môže ísť o revolučný vynález pri čistení vzduchu.

Revolučný systém čistenia vzduchu Nanoe-G s využitím nanotechnológie navyše pomocou mikroskopických častíc odstráni a zlikviduje 99% vzdušných aj prichycujúcich sa mikroorganizmov, ako sú baktérie, vírusy a plesne.

 
 

Inteligentné senzory  ECONAVI

 

Nové spôsoby, ako ušetriť energiu
Aj keď len odpočívate pri televízii, bežná klimatizácia väčšinou beží na plný výkon, aby ochladila celý dom na nastavenú teplotu.


Systém ECONAVI toto plytvanie optimálnym spôsobom obmedzuje
Pomocou vyspelých senzorov a precíznych ovládacích parametrov systém analyzuje podmienky v jednotlivých miestnostiach a podľa toho upravuje výkon pri chladení.
Technológia ECONAVI je dostatočne inteligentný, aby prispôsobila výkon klimatizácie v každej miestnosti, čím šetríte náklady na energiu.

 
 

 
 

 
 

Heatcharge 

Systém akumulácie energie

 

Vykurovací výkon a účinnosť
· Systém akumulácie energie. Jednotka pre uchovanie tepla, ktorá zaisťuje nepretržité vykurovanie a funkciu rýchleho vyhriatia
· Maximálna účinnosť a pohodlie s detekciou slnečného žiarenia ECONAVI a detekciou ľudskej činnosti
· Systém čistenia vzduchu Nano-G
· Silnejší prúd vzduchu pre rýchle dosiahnutie požadovanej teploty

 

Nová kompletná rada tepelných čerpadiel Panasonic A +++
V reakcii na Kjótsky protokol stanovila Európska únia náročné ciele na zníženie emisií skleníkových plynov. Do roku 2020 chce EÚ dosiahnuť v rámci členských krajín nasledujúcich cieľov:
· 20% zníženie emisií skleníkových plynov (zo základnej úrovne z roku 1990)
· Zvýšenie podielu rôznych obnoviteľných zdrojov energie o 20%
· Celkové zníženie spotreby energie o 20%

 
 

Rotačný kompresor

Panasonic R2

 

Od roku 1978 chladíme svet.
Rotačné kompresory Panasonic pre izbové klimatizácie fungujú v najnáročnejších podmienkach po celom svete. Vďaka ich konštrukcii im nevadia ani extrémne podmienky. Ponúkajú vysoký výkon, skvelú účinnosť a spoľahlivý chod, nech ste kdekoľvek.
Panasonic - najväčší svetový výrobca rotačných kompresorov.

Prečo je rotačný kompresor Panasonic R2 tak účinný?
1. Vysoko účinný motor
Špičkový motor so silikónovými a oceľovými konštrukčnými prvkami spĺňa najvyššie štandardy v odbore.
2. Vylepšené mazanie pomocou vysokokapacitného
olejového čerpadla

Výkonné a vysokokapacitné olejové čerpadlo sa v kombinácii s väčšou nádržou na olej stará o kvalitné mazanie.
3. Akumulátor s vyššou kapacitou chladiva
Väčší akumulátor pojme väčšie množstvo chladiva, čo umožňuje inštaláciu s dlhším potrubím.

 
 

 
 

 
 

Ovládanie a konektivita

 

V spoločnosti Panasonic dobre vieme, aké dôležité je ponúknuť optimálne ovládanie a konektivitu pre maximálny komfort za najlepšiu cenu. Preto majú naši zákazníci k dispozícii špičkovú technológiu, vďaka ktorej naše klimatizácie podávajú skutočne presvedčivé výkony. Všetky funkcie je možné ovládať a monitorovať s maximálnym pohodlím pomocou jednoduchého diaľkového ovládania doma, ale aj cez internet z ľubovoľného miesta na svete. Stačí k tomu len jednoduchá internetová aplikácia z dielne Panasonic.

 
 

 
 
produkty-1-min.jpg
 
 

 

Panasonic Etherea 2017

 
 

 

 

 

 
 

Panasonic heatcharge 2017

 
 

Panasonic TZ 2017

 
 

Panasonic UZ 2017

 
 

Panasonic KE 2017

 
 

Klimatizácie Panasonic sa vyrábajú od roku 1958. V mnohých domácnostiach sa už pomaly považujú za súčasť rodiny - aby aj nie, keď sa do značnej miery podieľajú na kvalite vzduchu, ktorý obyvatelia domácnosti dýchajú.

Doma sa toho deje veľa a Panasonic sa stará o to, aby všetky tieto zážitky prebiehali v najlepšom možnom ovzduší. Klimatizácia Panasonic prišla ako prvá s technológiou zdravého vzduchu, okrem toho sa vyznačujú vysokou účinnosťou a tichou prevádzkou. Práve z toho pramení aj ich dlhoročná obľuba.

Hlavnou motiváciou je pre Panasonic túžba vytvárať hodnotné produkty. Z usilovnej práce a odhodlania sa rodí jeden originálny model za druhým. Tak robí firma prvé kroky k svojmu súčasnému postaveniu elektronického giganta.

Zárukou komfortu sú spoľahlivé technológie.
Klimatizácie Panasonic dnes žnú chválu po celom svete. Robustné a kvalitné prevedenie je zárukou bezproblémovej a spoľahlivej prevádzky po dlhé roky.
Veríme, že práve takto sa kvalitná klimatizácia spozná. Preto produkty Panasonic musia prejsť celú radou náročných testov.

S viac ako 30 rokmi skúseností a predajom vo viac ako 120 krajinách sveta je spoločnosť Panasonic jednoznačne jedným z popredných výrobcov v oblasti vykurovania a chladenia.
S rozmanitou výrobnou sieťou a zariadeniami pre výskum a vývoj je spoločnosť Panasonic schopná dodávať inovatívne výrobky obsahujúce najmodernejšie technológie, ktoré ustanovujú štandard pre klimatizačné zariadenia na celom svete.
Spoločnosť Panasonic, ktorá má celosvetovú pôsobnosť, poskytuje špičkové výrobky prekonávajúce hranice.

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 
 

 
 
 
 

 

 

 

 
 

Trojuholníkový dizajn pre výkonné chladenie

 

Jedinečný trojuholníkový dizajn klimatizácie Samsung zvyšuje jej výkon a umožňuje, aby chladný vzduch cirkuloval rýchlejšie a prenikal ďalej a do širšieho priestoru* v celej vašej domácnosti. Jej digitálny prevodník zasa zabezpečuje výrazne vyššiu energetickú účinnosť.** Systém Virus Doctor a filter Easy Filter odstraňujú prach, znečisťujúce látky, alergény, baktérie a vírusy*** – najskôr pomocou filtra a potom systémom Virus Doctor.

 
 

Klimatizácia Samsung triangel

 
 

Klimatizácia Samsung úspora

 
 

 

Pracuje inteligentne, aby šetrila energiu

 

Klimatizácia Samsung je vybavená energeticky úsporným digitálnym prevodníkom, vďaka ktorému dosahuje hodnotenie energetickej účinnosti 10,1.
Požadovanú teplotu dokáže zachovať bez častého vypínania a zapínania, vďaka čomu má nižšiu spotrebu energie.
Digitálny prevodník vám pomáha dlhšie zostať v príjemnom prostredí a zároveň zabezpečuje minimálnu spotrebu energie*.

 
 

Virus doctor a Easy filter

 

Odstraňuje vírusy Systém Virus Doctor a filter Easy Filter odstraňujú prach, nebezpečné znečisťujúce látky a alergény, ako aj baktérie a vírusy (vrátane chrípkového vírusu A a koronavírusov*), a to najskôr pomocou filtra a potom systémom Virus Doctor. Vzduch, ktorý dýchate, je tak stále čistý a zdravý. * Testované v stredisku Kitasato Environmental Science Center (Japonsko) a na univerzite Yonsei (Kórea) – testovacie laboratórium v Kórei (FITI / KEMTI) a v Japonsku (ITEA). Účinné proti 4 vírusom vrátane podtypu H1N1 a určitým baktériám. Údaje boli namerané v špecifických testovacích podmienkach a môžu sa líšiť v závislosti od vlastností prostredia.

 
 

Klimatizácia Samsung Virus Doctor

 
 

Klimatizácia Samsung wifi

 
 

Smart technológie

 

Ovládanie z ľubovoľného miesta

Aplikácia* v smartfóne vám pomocou funkcie Smart Wi-Fi umožňuje na diaľku ovládať funkcie klimatizácie Samsung a plánovať jej prevádzku. Z ľubovoľného miesta v bezdrôtovej sieti tak môžete okamžite zapnúť či vypnúť klimatizáciu a vybrať prevádzkový režim a teplotu. Môžete tiež naplánovať spustenie a zastavenie klimatizácie a ovládať ďalšie funkcie.

* K dispozícii v telefónoch iPhone a zariadeniach so systémom Android.

Jednoduché riešenie problémov

Klimatizácia Samsung obsahuje automatický systém sledovania chýb Smart Check. Tento systém rozpoznáva a diagnostikuje problémy v ich počiatočnej fáze a poskytuje jednoduché a rýchle riešenia prostredníctvom aplikácie pre smartfóny*. Nemusíte tak strácať čas hľadaním návodu a ušetríte náklady a komplikácie spojené so zbytočným volaním servisného technika** – a potenciálne vysokými účtami za opravu.

 
 

Samsung Wind-Free

(bez prievanu)

 

SAMSUNG prichádza s produktom desaťročia a prináša novú inovačnú technológiu chladenia s názvom "Wind-Free" (bez prievanu), ktorá optimalizuje prúdenie vzduchu v miestnosti.

Samsung AR7000 Wind-free sú prvé klimatizačné jednotky vybavené technológiou chladenia, ktorá nadväzuje na úspešný model Q9000 z minulého roka. Obe zariadenia poskytujú konzistentné teploty bez nepríjemného pocitu prúdenia chladného vzduchu. 

Po aktivácii režimu rýchleho chladenia sa klimatizácia snaží dosiahnuť teplotu nastavenú používateľom. Vzduch prúdi cez spodné lamely do miestnosti, aby sa čo najefektívnejšie vychladila miestnosť. Po dosiahnutí požadovanej teploty nastupuje na rad "Wind-Free" režim, ktorý roznesie vzduch do celej miestnosti.

Režim "Wind-Free" potom udržiava aj ideálnu klímu bez klesania teploty. Pomocou tejto inovatívnej technológie sa v tomto režime znižuje energetický výdaj daného zariadenia až o 72%!!!

 
 

Samsung AR7000 Windfree

 
 

 

 
 
produkty-1-min.jpg
 
 

Samsung AR9000 Best

 
 

Samsung AR7000 Windfree

 
 

Samsung AR7000 Better

 
 

Samsung AR5000 Good1

 
 

Samsung AR4000 Boracay

 
 

 
 
klimatizacie-komercne-1-min.jpg
 
 

 

Komerčné klimatizácie pre vaše podnikanie

 

Dokonalé riešenie pre projekty, ktoré vyžadujú kvalitu pri obmedzenom rozpočte. Okrem toho je vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti ideálnou voľbou pre inštalácie s obmedzeným priestorom, vrátane komerčných a rezidenčných aplikácií. 

 

Široká ponuka najmodernejších komerčných klimatizácií s chladiacim výkonom až do 25 kW. Ponúkame rôzne riešenia od kazetových klimatizácií určených do kazetových alebo sadrokartónových stropov, vstavaných kanálových klimatizácií až po klasické nástenné alebo podstropné klimatizácie. 

 

Komerčné klimatizácie sú určené do obchodných priestorov, reštaurácií, kaviarní, barov, hotelov, ale aj kancelárií.

 

 
 

Panasonic Paci

 
 

Samsung CAC

 
 

 
 
klimatizacie-priemyselne4-min.jpg
 
 

 

Priemyselné VRF systémy pre všetky typy projektov

 

Nové priemyselné riešenia systému VRF predstavujú profesionálnu kategóriu pre všetky typy projektov. Sú špeciálne navrhnuté pre úsporu energie, jednoduchú inštaláciu a vysoký výkon so širokým výberom vnútorných a vonkajších jednotiek. Svojimi jedinečnými funkciami sú vhodné pre najnáročnejšie kancelárske priestory a veľké budovy.
 

Systém elektrickej rady VRF zahŕňa modely dvojtrubkového a trojtrubkového pripojenia. Vysoko účinný systém VRF zahŕňa modely s výkonom 8 až 20 HP v jednej skrini. Väčším prevádzkovým rozsahom je zaistené vykurovanie až do vonkajšej teploty -25°C. 

 

Tieto systémy sú vhodné pre komplexy budov, výškové budovy, komerčné budovy, a tiež pre ich rekonštrukcie.

 
 

Panasonic Ecoi

 
 

Samsung super dvm

 
 

 

Návrh a cenová kalkulácia

 

Pre návrh a cenovú kalkuláciu je najlepšie, ak nám zašlete pôdorys domu alebo bytu so zakreslenými miestami, kde by ste si želali umiestniť klimatizačnú jednotku (vnútornú aj vonkajšiu). Ak pôdorys nemáte, tak potrebujeme vedieť nasledujúce informácie:

 

1. Rok dokončenia stavby/rekonštrukcia?

 

2. Kde sa stavba nachádza (mesto alebo obec)?

 

3. Počet miestností, ktoré je treba vychladiť?

 

4. Veľkosť miestností v m2 a ich orientácia na svetové strany?

 

5. Miestnosti sa nachádzajú na prízemí, poschodí alebo v podkroví?

 

6. Ak sa jedná o viac ako jednu miestnosť, tak máte zájujem o vychladenie každej miestnosti samostatne (musti-split) klimatizačnou jednotkou alebo centrálne jednou výkonnejšou (split) klimatizačnou jednotkou?

 

Vyžiadajte si nezáväznú cenovú kalkuláciu. Stačí ak kliknete na "MÁM ZÁUJEM O CENOVÚ KALKULÁCIU" a

napíšete nám Vašu požiadavku.

Alebo nám zavolajte na telefónne číslo 0917 687 683 / 0903 264 139 a my Vám radi odpovieme na všetky Vaše otázky. 

 

 

 
 

Cenová kalkulácia na klimatizáciu

 
 
architect-3-min.jpg
 
 

 

 

Cenová ponuka na klimatizáciu

 
 

         >Späť na začiatok<

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia