Kategórie
 
 

Napíšte nám
 
Showroom

Pod Gaštanmi 4, 821 07 Bratislava, Slovensko

Po - Pia: 08:30 - 16:30
+421 917 687 683 / +421 903 264 139

 
 
 
 

O nás

 

História spoločnosti

Eco3Energy, s.r.o., vznikla v roku 2009 v Bratislave. Spoločnosť sa zaoberá obnoviteľnými, životnému prostrediu neškodlivými, čiže ekologickými energiami.Číslo 3 v názve vyjadruje 3 hlavné obchodné činnosti spoločnosti:

 

1. Fotovoltaika (fotovoltika) - čo je fotovoltaika? Fotovoltaika je priama premena svetla na elektrinu na atómovej úrovni. Niektoré materiály vykazujú vlastnosti, ktorým sa hovorí fotoelektrický efekt, ktorý spôsobuje, že tieto materiály absorbujú fotóny zo svetla a uvoľňujú elektróny. Výsledkom ich zachytenia a usmernenia je elektrický prúd. 

 

Ponúkame:

- realizáciu kompletnej dodávky fotovoltaických solárnych systémov od malých inštalácií pre rodinné domy, administratívne budovy až po veľké fotovoltaické elektrárne. 

- zodpovedné poradenstvo, našim zákazníkom odporúčame len osvedčené riešenia s najkvalitnejšími komponentmi, s dlhodobo stabilnými parametrami a priaznivým pomerom výkonov. 

- najmodernejšie a najpokrokovejšie technológie na svete - od roku 2009 poskytujeme predaj a montáž celosvetovo najvýkonnejších Japonských fotovoltických solárnych panelov KYOCERA a Nemeckých panelov IBC Solar.2. Tepelné čerpadlá - riešenia na vykurovanie a výrobu teplej úžitkovej vody TÚV pomocou tepelných čerpadiel vzduch-voda. Staňte sa nezávislý na dreve, oleji a plyne a využívajte bezplatný potenciál tepla z prírody zo svojho bezprostredného okolia čiže zo vzduchu s naším tepelným čerpadlom vzduch-voda Panasonic Aquarea. 

 

Ponúkame: 

- predaj tepelných čerpadiel

- kompletnú odbornú montáž tepelných čerpadiel

- pravidelnú údržbu, záručný a pozáručný servis na tepelné čerpadlá 

- profesionálne poradenstvo v oblasti chladenia, vykurovania a rekuperácie

 

3. Klimatizácie - klimatizácia sa už v dnešnej dobe stala súčasťou nášho každodenného života, ak ju nemáte doma, tak sa s ňou môžete stretnúť v obchodoch, reštauráciách, autách, vlakoch alebo autobusoch, teda už takmer všade.

 

Ponúkame: 

- predaj klimatizácie

- kompletnú odbornú montáž klimatizácie

- pravidelnú údržbu, záručný a pozáručný servis na klimatizáciu 

- profesionálne poradenstvo v oblasti chladenia, vykurovania a rekuperácie

 

 

Stratégia a management

 

Poslanie

Naším poslaním je prostredníctvom inovácií, organického rozvoja a partnerských vzťahov so zákazníkmi, výrobcami a inštalátormi zariadení, využívať obnoviteľné prírodné zdroje s cieľom uspokojiť potreby ľudí.
Trvalo poskytujeme vysokú technickú odbornosť, vynikajúce služby, vytvárame a udržiavame spoľahlivé obchodné vzťahy.

 

Vízia

Našou víziou je poskytovať produkty a služby najvyššej kvality pre kľúčové odvetvia priemyslu, podnikateľov a domácnosti, ako aj dosahovať spoločný pokrok, trvalé zlepšenie hospodárstva a kvality života v krajinách, v ktorých pôsobíme.

 

Firemné hodnoty

•    Špičková kvalita a profesionalita
•    Dynamizmus
•    Spoľahlivosť a dôveryhodnosť
•    Zameranie na ľudí :  - výrazná orientácia na našich zákazníkov a ich potreby          
                                      - spoľahlivé obchodné partnerstvá
                                      - oceňujúce a inšpiratívne pracovné prostredie pre našich zamestnancov
•    Spoločenská zodpovednosť sú kľúčové hodnoty, ktoré predstavujú kultúru našej firmy a náš každodenný prístup k podnikaniu.

 

Stratégia

•    využívať znalosť  trhu (Market Intelligence), byť vedomostným a odborným lídrom, určovať trendy
•    dokonale poznať produkt a poskytovať cenné odborné rady vedúce výrobcov k ďalšiemu zdokonaleniu výrobkov (napr. solárnych panelov)
•    ponúkať všetkým zákazníkom jedinečné individuálne riešenia a prístup 
•    napĺňať svoj záväzok poskytovať  produkty a služby v špičkovej kvalite

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia