Novinky

 
 

 
 

Dotácie na tepelné čerpadlá budú spustné už čoskoro!

 

Dotácie pre rok 2017 boli ukončné, ale nezúfajte. Bude ešte veľa príležitostí na získanie dotácie v novom roku 2018!

Využite jedinečnú príložitosť a získajte štátnu dotáciu na tepelné čerpadlo vo výške až 3 700 EUR. Ďalšie kolo v projekte Zelená dotáciám už čoskoro. V prípade záujmu Vás radi zaregistrujeme :) 

Viac informácií nájdete na: http://zelenadomacnostiam.sk/sk/domacnosti/

 
 

 

 

 

Možnosť získať dotáciu už 17. októbra 2017!!!

 

Využite jedinečnú príložitosť a získajte štátnu dotáciu na tepelné čerpadlo vo výške až 3 700 EUR. Ďalšie kolo v projekte Zelená dotáciám už 17.10.2017 od 15 hod. V prípade záujmu Vás radi zaregistrujeme :) 

Viac informácií nájdete na: http://zelenadomacnostiam.sk/sk/domacnosti/

 

 

 

 

 

 

 
 

 
 

Samsung Wind-Free (bezvetrie)

 

SAMSUNG prichádza s produktom desaťročia a prináša novú inovačnú technológiu chladenia s názvom "Wind-Free" (bezvetrie), ktorá optimalizuje prúdenie vzduchu v miestnosti.

 

> Zistite viac <

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

Výstava CONECO RACIOENERGIA 2017 v Bratislave

 

Naša spoločnosť sa každoročne zúčastňuje výstavy CONECO RACIOENERGIA v Bratislave, a nebolo tomu inak ani v roku 2017 :)

 
 

Nabíjacie stanice pre elektromobily EVlink

 

Od januára 2017 vám spoločnosť Eco 3 Energy ponúka riešenia pre nabíjanie elektromobilov v rezidenčných budovách a súkromných alebo verejných parkoviskách. Nabíjacie stanice EVlink od renomovaného výrobcu Schneider Electric sú špeciálne navrhnuté na niekoľkohodinovú dennú prevádzku v náročnom prostredí. 

 

> Zistite viac <

 
 

 

 

 
 

 

 
 

Panasonic Aquarea H

 

Nová generácia tepelných čerpadiel Panasonic Aquarea H s výkonmi 3,5,7 a 9 kW verzie Bi-blok, ale aj All in One sú už v predaji. Úplne vynovený hydrobox s vylepšenou konštrukciou a veľkým LCD displejom.

 

> Zistite viac <

 
 
 
Úvod > Novinky